0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
Tractor Sazi Tabriz FC
۱
۰
استقلال تهران
Finished
۱۵:۳۰
پیکان
۰
۱
فولاد سپاهان
Finished
۱۶:۰۰
Sepidrood Rasht SC
۱
۱
Machine Sazi Tabriz
Finished
۱۶:۰۰
  Belgium First Division A
Standard Liege
۳
۱
Sporting Lokeren
Finished
۲۳:۰۰
  Croatia 1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۰
NK Rudes
Finished
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Nimes
۲
۰
Dijon Fco
Finished
۲۱:۳۰
Olympique Lyonnais
۲
۱
EA Guingamp
Finished
۲۳:۱۵
  Ireland Premier Division
FC Dundalk
۱
۱
Sligo Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Bohemians Dublin
۱
۰
Finn Harps
Finished
۲۳:۱۵
Derry City
۳
۰
University College Dublin
Finished
۲۳:۱۵
Waterford FC
۱
۲
Shamrock Rovers
Finished
۲۳:۱۵
ST Patricks Athletic
۱
۰
Cork City FC
Finished
۲۳:۱۵
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
AL Wahda FC
۳
۱
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۷:۰۰
AL Dhafra Scc
۳
۰
AL Ain FC
Finished
۱۷:۰۵
Shabab AL Ahli Dubai Club
۲
۲
Ajman Club
Finished
۱۹:۳۰
Emirates Club
۱
۱
AL Ittihad Kalba
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor
۱
۲
Besiktas JK
Finished
۲۱:۰۰
  France Ligue 2
FC Lorient
۲
۱
Red Star FC
Finished
۲۲:۳۰
Paris FC
۱
۱
AC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
Gazelec FC Ajaccio
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۲۲:۳۰
AC Le Havre
۰
۲
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۲:۳۰
AJ Auxerre
۱
۰
Clermont Foot
Finished
۲۲:۳۰
Chamois Niort FC
۱
۱
ES Troyes AC
Finished
۲۲:۳۰
LB Chateauroux
۱
۲
US Orleans
Finished
۲۲:۳۰
Valenciennes FC
۳
۲
Grenoble Foot 38
Finished
۲۲:۳۰
  England League One
Sunderland AFC
۲
۲
Accrington Stanley
Finished
۲۳:۱۵
  Scotland Challenge Cup
Ross County
۲
۱
East Fife FC
Finished
۲۳:۱۵
  Qatar Stars League
Qatar SC
۰
۰
AL Shahaniya
Finished
۱۹:۴۰
Al-Kharitiyat
۱
۲
Al-Ahli Doha
Finished
۱۷:۱۵
  England FA Cup
Queens Park Rangers
۰
۱
Watford FC
Finished
۲۳:۱۵
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
۱
۱
Melbourne Victory FC
Finished
۱۰:۰۵
Newcastle United Jets
۳
۱
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۲۰
  Kuwait Premier League
Al-Jahra
۱
۰
Al-Salmiya SC
Finished
۱۹:۵۰
AL Tadhamon
۱
۲
Qadsia SC
Finished
۱۷:۲۰
Kazma SC
۲
۲
Al-Fahaheel
بازی شروع نشده است
۱۷:۲۰
  Netherlands Eerste Divisie
MVV Maastricht
۴
۲
Jong FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
FC Volendam
۱
۰
Helmond Sport
Finished
۲۲:۳۰
Jong AZ Alkmaar
۰
۰
FC Den Bosch
Finished
۲۲:۳۰
GO Ahead Eagles
۴
۴
NEC Nijmegen
Finished
۲۲:۳۰
RKC Waalwijk
۰
۱
Almere City FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۱
۱
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۲۲:۳۰
Roda JC Kerkrade
۱
۰
SC Cambuur
Finished
۲۲:۳۰
FC Dordrecht
۱
۴
Sparta Rotterdam
Finished
۲۲:۳۰
TOP Oss
۱
۰
SC Telstar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
Cordoba CF
۱
۲
Granada CF
Finished
۲۳:۳۰
  Italy Serie B
US Palermo
۱
۱
Brescia Calcio
Finished
۲۳:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Qualification
Atletico Nacional Medellin
۰
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۰۰
  Austria OFB Cup
Grazer AK
۲
۱
FK Austria Wien
Finished
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Raed FC
۱
۱
AL Ittihad FC
Finished
۲۰:۵۰
AL Shabab FC (KSA)
۱
۰
AL Wehda FC
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Superliga
Club Atletico Rosario Central
۱
۱
CA River Plate
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
CA Tubarao SC
۰
۰
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۰:۳۰
URT MG
۳
۲
Coritiba FC PR
Finished
۰۲:۴۵
Fast Clube AM
۱
۶
Oeste FC SP
Finished
۰۴:۰۰
Sinop FC MT
۱
۲
Santa Cruz PE
Finished
۰۴:۰۰
  International Clubs Copa Sudamericana
Royal Pari Sion
۲
۱
Monagas SC
Finished
۰۰:۴۵
SC Corinthians SP
۱
۱
Racing Club Avellaneda
Finished
۰۳:۰۰
  Netherlands Eredivisie
ADO Den Haag
۱
۰
PEC Zwolle
Finished
۲۲:۳۰
  Turkey 1. Lig
Elazigspor
۱
۲
Genclerbirligi SK
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Quilmes
۲
۰
Club Atletico Platense Reserve
Finished
۰۰:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
SV Sandhausen
۱
۱
SV Darmstadt 98
Finished
۲۱:۰۰
SC Paderborn 07
۳
۲
1. FC Cologne
Finished
۲۱:۰۰
  Belgium First Division B, Second stage
FC Tubize
۰
۳
Yellow-Red KV Mechelen
Finished
۲۳:۰۰
  Serbia Superliga
FK Vozdovac
۴
۰
FK Napredak Krusevac
Finished
۱۹:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Universidad De Costa Rica
۰
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۰۰
  France National
Le Mans FC
۰
۱
FC Villefranche-Beaujolais
Finished
۲۲:۳۰
USL Dunkerque
۰
۰
Tours FC
Finished
۲۲:۳۰
PAU FC
۰
۱
US Concarneau
Finished
۲۲:۳۰
AS Lyon-Duchere
۳
۱
Stade Lavallois Mayenne FC
Finished
۲۲:۳۰
Marignane US
۰
۰
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
Entente Ssg
۱
۱
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
Finished
۲۲:۳۰
Stade Olympique Choletais
۲
۰
Jeanne D Arc De Drancy
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۲
۱
Rodez Aveyron
Finished
۲۲:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۳
۰
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
  Egypt Premier League
Al-Mokawloon Al-Arab
۲
۰
Talaea EL Gaish
Finished
۲۰:۳۰
Haras EL Hodood
۲
۲
Petrojet Cairo
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Premier League, Relegation Round
Cefn Druids AFC
۳
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Llanelli Town AFC
۰
۳
Carmarthen Town AFC
Finished
۲۳:۱۵
  Australia Western Australia Night Series State League
Gwelup Croatia SC
۳
۲
Quinns FC
Finished
۱۴:۰۰
Western Knights SC
۶
۰
Kelmscott Roos SC
Finished
۱۶:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
SV Horn
۱
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۷:۳۰
FC Borec Veles
۰
۱
FK Metalac GM
Finished
۱۴:۳۰
FC Vorskla Poltava
۰
۱
FC Olimpia Savyntsi
Finished
۱۲:۳۰
Stromsgodset IF
۰
۵
Bodo/Glimt
Finished
۱۵:۳۰
SK Lisen
۳
۲
1.SK Prostejov
Finished
۱۸:۳۰
Su Straden
۳
۲
FC Union RB Weinland Gamlitz
Finished
۲۰:۳۰
FC Merani Martvili
۲
۱
FC Zugdidi
Finished
۱۴:۳۰
Sandefjord Fotball
۱
۰
Nomme Kalju FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Kremin Kreminchuh
۱
۰
Girnik-Sport
Finished
۱۴:۳۰
SC Kalsdorf
۵
۰
SV Lebring
Finished
۱۹:۳۰
Tallinna JK Legion
۳
۴
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۱۵
FC Marchfeld Donauauen
۴
۲
SV Waidhofen/Thaya
Finished
۲۰:۳۰
Radnicki Obrenovac
۲
۰
FK Jedinstvo Surcin
Finished
۱۷:۳۰
Western Spirit
۲
۴
University Of Queensland Sc
Finished
۱۲:۳۰
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
۱
۰
FC Luch
Finished
۱۶:۰۰
Peresvet Domodedovo
-
-
Uor-5 Egorievsk
Cancelled
۱۰:۳۰
Lokomotiv-m Lfk
-
-
Strogino-2
Cancelled
۱۲:۳۰
Botev Galabovo
۱
۰
Hebar Pazardzhik
Finished
۱۴:۳۰
Nika
-
-
Bukovina Chernovtsy
Cancelled
۱۵:۰۰
Sarpsborg 08
۳
۱
FC Flora Tallinn
Finished
۱۶:۳۰
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
-
-
Veres Rivne
Finished
۱۷:۱۵
Ask Ybbs Ii
۱
۲
Dsk Altenberg
Finished
۱۷:۳۰
Kustosija
-
-
SV Sieghartskirchen
Cancelled
۱۷:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۲
Ullensaker/Kisa
Finished
۱۸:۳۰
Young Violets FK Austria Wien
-
-
ASK Ebreichsdorf
Cancelled
۱۹:۳۰
Raufoss
۱
۰
Skeid
Finished
۲۰:۳۰
USV Gnas
۲
۴
SC Furstenfeld
Finished
۲۰:۳۰
SV Pachern
۲
۰
SK Werndorf
Finished
۲۰:۴۵
FC Nomme United
۱
۱
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
۲۱:۰۵
Syrianska FC Sodertalje
۱
۲
FC Linkoping City
Finished
۲۱:۳۰
Simmeringer SC
۶
۴
SC Ortmann
Finished
۲۲:۰۰
FC Ingolstadt 04 II
۳
۰
SV Wacker Burghausen
Finished
۲۲:۰۰
Kapfenberger SV II
-
-
Sc Neupack Hirschwang
Cancelled
۲۲:۰۰
SV Union Liebenau
۲
۰
Tus Kirchbach
Finished
۲۲:۳۰
USV Gnas
۰
۲
USC Rogner Bad Blumau
Finished
۲۲:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Pogon Szczecin
۳
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۲۰:۳۰
GKS Piast Gliwice
۴
۰
KKS Lech Poznan
Finished
۲۳:۰۰
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Velez Sarsfield Reserve
۰
۱
Colon
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Herzelia
۲
۰
Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۱
۱
Maccabi Ironi Kiryat Ata
Finished
۱۳:۳۰
Ironi Nesher
۱
۳
Hapoel Jerusalem
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kaukab
۳
۰
Hapoel Kafr Kanna
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga West
SV Lippstadt 08
۱
۰
1. FC Cologne II
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga 1
FC Viitorul Constanta
۰
۱
CSM Politehnica Iasi
Finished
۲۱:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Winterthur
۳
۰
FC Vaduz
Finished
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A, Apertura
AD Cali
۲
۱
CD Tolima
Finished
۰۴:۰۰
  Algeria Ligue 2
USM Annaba
۰
۰
USM EL Harrach
Finished
۱۷:۳۰
US Biskra
۱
۰
JSM Bejaia
Finished
۱۹:۳۰
RC Kouba
۱
۰
JSM Skikda
Finished
۱۷:۳۰
A Bou Saada
-
-
MC Saida
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL Cup
FC Krasnodar-2
۰
۲
FC Khimki
Finished
۱۱:۳۰
FC Fakel Voronezh
۲
۱
Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۴۵
FC Tambov
۴
۱
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۴:۱۵
FC Avangard Kursk
۳
۱
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 2
USM Annaba
۱
۰
USM El Harrach
Finished
۱۳:۳۰
US Biskra
۲
۳
Jsm Bejaia
Finished
۱۳:۳۰
Amal Bou Saada
-
-
MC Saida
Cancelled
۱۴:۳۰
  Uganda Cup
Wakiso Giants FC
۰
۰
Tooro United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Superligaen
Sonderjyske
۰
۲
Aarhus GF
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Augsburg
۲
۳
FC Bayern Munich
Finished
۲۳:۰۰
  Mexico U20 League, Clausura
Puebla
۱
۲
Pachuca
Finished
۲۱:۳۰
Monarcas Morelia
۳
۰
Monterrey U20
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Bet South B
Ironi Modiin
۱
۳
Bnei Eilat
Finished
۱۴:۰۰
Beitar Ironi Kiryat Gat
۱
۱
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
۲
۱
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland, Women
Eastern Suburbs FC
۱
۴
Gold Coast United
Finished
۱۴:۰۰
Capalaba FC
۳
۰
Brfc/Ntc
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga Premier
Cf America Ii
۲
۰
Cruz Azul Hidalgo
Finished
۱۹:۳۰
Universidad Nacional Premier
۰
۰
Yalmakan
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 3. Liga
SpVgg Unterhaching
۱
۲
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۲۱:۳۰
  Indonesia Piala Indonesia
Pusamania Borneo
۱
۰
PSS Sleman
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A
Juventus Turin
۳
۰
Frosinone Calcio
Finished
۲۳:۰۰
  Palestine West Bank League
Ahli Al Khalil
۲
۱
Jabal El Mokaber
Finished
۱۹:۳۰
Shabab Al Khaleel
۲
۱
Mosaset AL Bireh
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Moadon Sport Roch Tel Aviv
۲
۳
SC Tzeirey Taibe
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Nahalat Yehuda
-
-
Hapoel Kiryat Ono
Cancelled
۱۵:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
۲
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۱:۳۰
  Bahrain Premier League
Manama Club
۱
۱
Al-Najma Manama
Finished
۲۰:۰۰
AL Budaiya
۰
۱
Malkiya Club
Finished
۱۷:۳۵
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Guanabara, Playoffs
Flamengo RJ
۰
۱
Fluminense FC RJ
Finished
۰۲:۰۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Patricks Cyfc
۱
۱
Cherry Orchard
Finished
۲۳:۳۰
  Spain LaLiga
SD Eibar
۲
۲
CF Getafe
Finished
۲۳:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Vereya
۰
۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Finished
۱۹:۰۰
  Sudan Premier League
Alamal Atbara
-
-
Hilal Obied
Cancelled
۲۰:۰۰
  Gibraltar Premier Division
Glacis United FC
-
-
Gibraltar Phoenix
Cancelled
۲۳:۰۰
  Malta Premier League, Main round
Tarxien Rainbows FC
۱
۲
Sliema Wanderers
Finished
۲۱:۳۰
  Morocco Botola
Rapide Club Oued Zem
۱
۱
OCS Olympique De Safi
Finished
۲۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
۰
۲
FK Mlada Boleslav
Finished
۲۰:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
-
-
Bnei Kafar Qara United
Finished
۱۶:۱۵
  United Arab Emirates U21 League
Al Sharjah
-
-
Al Nasr SC
Finished
۱۶:۵۵
  Malaysia Super League
Terengganu FA
۲
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuala Lumpur FA
-
-
Perak Tbg FC
Cancelled
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef South
Beitar Kfar Saba Shlomi
۰
۰
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۱۵:۰۰
  India Goa Professional League
Corps of Signals
-
-
FC Goa II
Cancelled
۱۳:۴۵
  Turkey Amateur U21 1. Lig
Elazigspor
-
-
Genclerbirligi
Cancelled
۱۲:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Rockmount AFC
۲
۱
Mayfield United FC
Finished
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید